O nas

W sklepie internetowym www.motolark.pl Priorytetową wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko wyjątkowe produkty w najniższych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego wyboru.

W naszej ofercie znajduje się ponad 20 000 produktów, dzięki czemu każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Części motocyklowe, odzież, akcesoria czy też gadżety - wszystko to może być Twoje za sprawą zaledwie kilku kliknięć! Co więcej, dzięki częstym promocjom kupisz wymarzone rzeczy w najniższych cenach w Internecie - wystarczy na bieżąco śledzić naszą stronę oraz profil na Facebooku!


Kilka tysięcy pozytywnych komentarzy na Allegro oraz wiele opinii na naszej stronie na Facebooku to rzeczy, które napawają nas dumą - nasi Klienci są z nas zadowoleni i bardzo często wracają na zakupy do naszego sklepu. Co więcej, aż 100% z Nich chce nas polecić swoim znajomym i rodzinie! Warto podkreślić, że z miesiąca na miesiąc nasz sklep poszerza swoją ofertę, trafiając tym samym do coraz większej ilości motocyklistów. 100% satysfakcja Klienta z zakupów, nieustanny rozwój oraz ciągła rozbudowa naszej oferty produktowej to cele przyświecające nam od samego początku działalności. Warto podkreślić, że ich realizacja nie byłaby możliwa bez zgranego, stale powiększającego się zespołu.